Mezisoučet:


Žádné produkty v košíku.

Vyberte stránku
Horní díl none ...
Spodní díl none ...
Total:

Vzory koženek

Materiál a zpracování

Lehátko je čalouněno koženkou Omega pu, která se vyznačuje nejen vysokou odolností proti oděru (250.000 cyklů), ale je také vysoce odolná proti hydrolýze (10let). Tato koženka se vyznačuje rovněž vysokou odolností proti poškrábání.

Rovněž splňuje protipožární normy EN 1021-1,2 cigaretový a zápalkový test. Koženka Omega pu je kompletně vyrobená bez chemických rozpouštědel a je držitelem atestu OEKO-TEX® Standard 100 („Důvěra v textilie“). Což je nejznámější nezávislá globální certifikace textilu testovaného na škodlivé látky.

Pravidelná údržba a čištění

Pravidelné čištění a péče jsou nevyhnutelným předpokladem pro zajištění dlouhé životnosti našich koženek. Správnou péčí můžete pomoci zachovat původní krásu Vašeho potahového materiálu. Proto prosím dodržujte následující doporučení:

Čištění koženky

  • Pravidelně odstraňujte povrchové prachové nečistoty lehce navlhčeným bavlněným hadříkem nebo vysavačem s nástavcem na čalounění nastaveným na nízký stupeň výkonu.
  • K čištění nikdy nepoužívejte ostré předměty, kartáče, brusné papíry a nástroje, které by mohly výrobek nevratně poškodit.
  • Nepoužívejte prostředky obsahující benzin, líh, trichloretylen nebo jiná rozpouštědla. Hrozí nevratné poškození syntetické usně i vnitřních vrstev čalounění. Čistěte pouze směsí vody a šamponu.
  • Ztvrdlá nebo pokrčená koženka může být obnovena potřením čistým hadříkem namočeným v ricinovém oleji.
  • Po čištění koženky čistícími roztoky nechte čalounění před opětovným použitím důkladně vyschnout.

Silform s.r.o.

Smetanova 841 (bývalá budova VZP), 755 01 Vsetín

 

Mobil: +420 777 114 400

E-mailová adresa: silform@silform.cz

 

 

IČ: 26116944
DIČ: CZ26116944

 

GPS

49.2890964N
17.9243136E

Looks like you're trying to access the configuration page directly. This page can only be accessed by clicking on Build your own button from the product or the shop page.